ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Dermokil Leke Karşıtı Aydınlatıcı Maske (Multi Vitamin&Kil) 75 Ml

₺29.90 ₺24.90

Marka
:
Barkod
:
8697916008828
Kategori
:


Dermokil Leke Karşıtı Aydınlatıcı Maske (Multi Vitamin&Kil) 75 Ml
ÖZELLİKLERİ:Cildin renk tonunu açarak lekelerin giderilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki doğal granüller ile cilde peeling etki yapar. Yeşil kil  ile gözenekleri temizler ve uzun süreli ferahlık hissi sağlar. KULLANIMI ALANI:Göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilir.ANA İÇERİKLER:literatürde iyileştirici özelliği bulunmaktadır, kolojen sentezini uyarma özelliği vardır. Her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği 
sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır.
Çeşitli mikro organizmalara karşı aktif olduğu bilimsel olarak ispatlanmış bir antiseptiktir. Kil minerallerinin sadece güzellik ve temizlik için değil, cilt hastalıkları içinde kullanıldığı bilinmekte olup selülit, pişik ve ciltteki çeşitli yaralar için faydalı olduğu da belirlenmiştir. Cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenlemeye yardım ederek iyileşmeyi ve yeniden yapılanmayı hızlandırır, sebum fazlalıklarını ciltten uzaklaştırır.Kil;demir,silisyum,mağnezyum,kalsiyum ve potasyum gibi bir çok doğal mineral içerir.

Kil; ağrı, sivilce, leke, siyah nokta gibi birçok problemin tedavisinde kullanılan doğal bir maddedir.
Kil, bir yandan fazla yağ oranını azaltırken, diğer yandan cildin nem ve su oranını dengeleyerek cildin korunmasını sağlar.Bu uygulama deriye ağrı kesici ve iltihap giderici etki de yapar.(Tedavi ve estetik tıp amaçlı kaplıca-çamur uyg.Yapılmaktadır.)
Ciltteki kılcal kan dolaşımını hızlandırarak cilt dokusunun beslenmesine yardımcı olur.Salisilik asit:ölü deriyi uzaklaştırarak cildin nefes almasını sağlar.Bal Özü : cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.
Cildi nemlendirir
Sivilce ve sivilce izlerini yok eder
Yaşlanma karşıtı etkisi olan bal cildin yaşlanma etkilerini geçiktirir
Cilt lekelerini ve güneş yanıklarını geçirir. Peeling etkisi olan cilt lekelerini kısa sürede geçirir
Bal cildi ölü hücrelerden arındırır
Yeni hücre oluşumunu destekleİr
Gözenekleri temizler
Siyah noktaları yok eder
Cilt üzerinde bulunan açık yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar
Her cilt tipine uygun olan bal kuru cildi nemlendirirken yağlı cildin yağ dengesini sağlar
Yıpranmış cildin kendini hızlı şekilde yenilemesini sağlar.Gliserin:Cildi nemlendirir. Farma kalite gliserin kullanılmıştır.Gliserin, birçok cilt bakımı ürününde yaygın kullanılır. Çünkü en iyi doğal alkol olup cildin nemlenmesini sağlar. Böylece cildinizin güzel görünmesine yardımcı olur.Gliserin, kuru cildi nemlendirmede çok faydalıdır.
Gliserinin, nem tutucu bir işlevi vardır; ciltteki su seviyesini düzenlemeye yardımcı olur ve cildin kurumasını önler.Ciltteki kırışıklıklar, daha ziyade, ciltteki su, elastikiyet ve nem kaybı sebebiyle oluşur. Bu yüzden, gliserin cildi yenilemeye ve ciltteki suyu normal düzeye getirmeyi sağlar.Üzüm Çekirdeği Yağı : Yara iyileşme sürecini hızlandırmaya da yardımcı olabilir ve güçlü bir antioksidandır.Üzüm çekirdeği yağında bulunan linoleik asidin akne, dermatit, alerjik reaksiyonlar ve egzama gibi cilt hastalıklarını hafifletmeye yardımcı olabilecek anti-alerjik ve anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğu bilinmektedir.Biostin Bicach :lactic asit, A,C vitaminleri içerenlactococcus ferment extracttır. Leke tonunu açıcı, beyazlatıcı etkisi vardır. Çok iyi bir  hücre yenileyici anti-aging ajandır.Soluvit Reachter :İçeriğinde A,E,F,H,B gurubu vitaminlerini ve At Kestanesi Ekstraktı içerir. Kuru ve pullu ciltler için Multivitamin Kompleksidir.Ayrıca kırışıklıklar ve leke karşıtı için etkili bir komplekstir.Allantoin:Yatıştırıcı ve ciltte koruyucu özelliği vardır. 
Cilt tahrişlerinin iyileşmesine yardımcı olur.Allantion, ciltteki hücre yenilenmesini sağlar. Problemli ve zayıflamış ciltlerde cilt yenilenmesini ve onarımını büyük ölçüde destekler.SERTİFİKALAR:GMP, ISO 9001:2015GMP, ISO 9001:2015TEST/ANALİZ SONUCLARI:Dermotolojik Test, Challenge Test, Ağır Metal Analizi,Mikrobiyolojik test, Avrupa Güvenlik Dosyaları, Etkinlik Testi
Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
Markalarımız
Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
whatsapp