ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Solgar Biotin 1000 µg 50 Kapsül

₺94.90 ₺79.90

Marka
:
Barkod
:
033984003101
Kategori
:Solgar Biotin 1000 µg 50 Kapsül
 

Biotin suda çözünen bir B vitaminidir. Besinlerin vücudumuzda enerjiye dönüşmesinde rol oynayan biotin; yağ, karbonhidrat ve protein metabolizmasında görev alır. Biotin saçın, cildin ve mukozanın korunmasında rol oynar. Uzun süre antibiyotik kullanan ve fazla alkol tüketen kişilerde biotin emiliminde bozukluklara ve biotin yetersizliğine rastlanabilir.

Biotin nedir?
Biotin, B vitamini ailesine ait bir vitamindir. B7 vitamini ya da H vitamini olarak da adlandırılmaktadır. Biotin, suda çözünen bir vitamindir.

 Biotin Faydaları nelerdir?
Biotin doku oluşumunu ve yenilenmesini destekler. Saç, cilt ve tırnak oluşumu için temel protein olan keratin üretiminde görev alır. Bu sebeple biotin cilt, saç ve tırnak sağlığı için önemli bir vitamindir. Biotin eksikliği saçların güçsüzleşip dökülmesine, tırnakların kırılgan olmasına neden olabilmektedir.
 
Nasıl Kullanılır?
Günde 1 kapsül olarak yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilmektedir.
 
Alerjen İçerik Bilgilendirmesi
Şeker, nişasta ve tuz içermez. Gluten, maya, buğday, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Yapay aroma, renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır. Vegan ve vejeteryan kullanımına uygundur.
 
  •  

Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
Popüler Markalar
Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
whatsapp