ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Solgar Saw Palmetto Berries 100 Kapsül

₺253.50 ₺224.90

Marka
:
Barkod
:
033984040236
Kategori
:Solgar Saw Palmetto Berries 100 Kapsül

 

Cüce Palmiye bitkisi olarak bilinen Saw Palmetto Amerika’nın güney bölgelerinde yetişen kısa boylu bir palmiye türüdür. Alman komisyon E monograflarında Saw Palmetto meyvelerinden elde edilen ekstrelerin yaygın kullanımı olduğu görülmüştür.

Saw Palmetto Nedir?
Bitki bilimciler tarafından , Saw Palmetto Berries diğer adıyla Sabal meyvesi kronik öksürük ve sindirim rahatsızlıklarında sıklıkla tavsiye edilmektedir. 20. Yüzyılın ortalarına kadar ABD ulusal kodeksinde prostet büyümesine karşı bir ilaç olarak yer almıştır. Bu meyvenin ekstresi, prostattaki dihidrotesteron miktarını azaltan yağ asitleri içerir. Bu yağ asitleri aynı zamanda iltihap yapan maddelerin hareketini azaltarak, prostat büyümesinin engellemede büyük yardımcı olarak gözlemlenmiştir. Saymakla bitiremeyeceğimiz daha bir çok faydası bulunan Saw palmetto bitki ekstresi, aynı zamanda kanseri teşvik eden hormonların seviyelerini düzenlediği görülmüştür. Bağışıklık sisteminin bakterileri öldürme yeteneğini artırdığından dolayı idrar yolu enfeksiyonlarında da sıklıkla kullanılmaktadır.
 
Nasıl Kullanılır?
 
Günde 1-3 tablet olarak yemeklerden önce veya sonra kullanılması tavsiye edilmektedir.
 
Alerjen İçerik Bilgilendirmesi
Şeker, nişasta ve tuz içermez. Gluten, maya, buğday, soya ve süt ürünleri içermez. Yapay aroma, renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır. Vegan ve vejeteryan kullanımına uygundur. 
  •  

Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
Popüler Markalar
Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
whatsapp