ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Solgar VM 2000 Multivitamin 30 Tablet

₺221.90 ₺199.90

Marka
:
Barkod
:
033984011861
Kategori
:Solgar VM 2000 Multivitamin 30 Tablet

 

 

Günümüzde hepimiz; düzensiz yaşam tarzı, düzensiz beslenme, egzersiz yapamama, uzun çalışma saatleri ve yoğun yaşam temposu gibi problemlere sahibiz. Bu problemler ruhsal ve bedensel stresi beraberinde getiriyor. Bu koşturmaya ayak uydurabilmemiz için belli miktarlarda vitamin ve mineral takviyeleri almamız gerekiyor. Bunun dışında besinlerden vücudumuza giren zararlı katkı maddeleri, zararlı güneş ışınlarının etkileri ve hava kirliliğinin vücudumuzda oluşturduğu etkileri azaltmak amaçlı antioksidan almamız gerekiyor. Ancak besinlerden aldığımız ne antioksidanlar, ne de vitamin ve mineraller vücudumuzun ihtiyacını karşılamaya yetmiyor.

Vücudumuzun eksiklerini tamamlamak ve zararlı etmenlere karşı korumak için Solgar VM2000 formülünü özel olarak geliştirmiştir. Formülünde yüksek potansiyelli vitamin, yüksek emilime sahip mineral formları ve aminoasitler içeren VM 2000 tam bir tamamlayıcı rolündedir.

VM 2000, 2003 yılında ‘‘en iyi besin takviyesi'' ödülünü almıştır.

Nasıl Kullanılır?

İsteğe bağlı olarak günde 1 veya günde 2 ( Sabah 1 ve öğlen 1 ) olarak alınabilir. Tercihen yemeklerden sonra alınması tavsiye edilmektedir.

Alerjen İçerik Bilgilendirmesi

Şeker içermez. Gluten, maya, buğday ve süt ürünleri içermez. Yapay aroma ve koruyucu kullanılmamıştır. Vegan ve vejeteryan kullanımına uygundur.
 
Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
Markalarımız
Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
whatsapp