ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Teatrio Yüz Yıkama Jeli 200 ml

₺94.00 ₺89.00

Marka
:
Barkod
:
8680763483047

Teatrio Yüz Yıkama Jeli Cilt yüzeyinde bulunan kir, yağ ve sebum fazlasının giderilmesi noktasında etkili bakım sağlar. Teatrio markasının bu ürünü nemlendirici ve besleyici içeriği ile cildi kurutmadan ve tahriş etmeden temizlenmesine yardımcı olur. Cildin pH değeri ile uyumludur ve cildi gün içerisinde dış faktörler nedeni ile ortaya çıkan, cilde yapışan atıkların arınmasına da yardımcı olur. Cildi kurutmadan ve tahriş etmeden temizlik bakımı gerçekleştirir.

 Ciltteki gözeneklerin dolması, kir, cilt atıkları ve yağ fazlasının cildi oksijensiz bırakması gibi durumlarda zarar gören cildin temizlenmesi ve rahatlaması gerekir. İyi bakım yapılmamış cilt yıpranır, kırışır ve çeşitli hasarlara uğrar. Bu noktada etkili bir yüz yıkama jeli tercih edilmelidir. Düzenli olarak kullanılması önerilen jel cilt ile uyumlu olduğu için kısa süre içerisinde cildin harika görünmesine yardımcı olur. Teatrio Yüz Yıkama Jeli Özellikleri Su bazlı olan ürün içerisinde sabun ya da kimyasal madde barındırmaz. İçeriği sayesinde fazla köpürmeden temizlik bakımı gerçekleştirir. Kir, yağ fazlası ve bakterilerin ciltten kolaylıkla atılmasına yardımcı olur. Besleyici içeriği ile temizler ve yenileyici bakımı en iyi şekilde sağlar. Yüz temizleme jeli ile besleyici ve nemlendirici bakım gerçekleşir. Cilt yüzeyindeki akne ve sivilceleri giderir, neden olan bakterilerin de temizlenmesini sağlar.

 Cildin pH değeri ile uyumludur ve sebum fazlasını kısa sürede yok eder. Cilt ile dost olan ürün cilde gereken bakımı maksimum seviyede gerçekleştirir. Günlük cilt temizliği için ideal olan ürün pratik kullanımı sayesinde sıklaıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Vücuda Etkisi: Özellikle yağlı ve kirli cilt yüzeylerinde etkili sonuçlar üreten bakım jeli cildin sağlıklı, temiz ve canlı olmasını sağlar.

 Ciltteki parlamayı önler ve kiri, yağ fazlasını, makyaj kalıntılarını derinden temizler. Cildin tüm yüzeyini yeni doğmuş bebek cildi gibi pürüzsüz ve sağlıklı bir hale getirir. Cilt ile uyumu olan ürün düzenli kullanımı sonucunda ciltteki tüm atıkları giderir. Cilt yüzeyinde kir ve bakterilerin konuşlanmasına izin vermez. Var olanları da atar. Özellikle ciltteki kapalı olan gözeneklerin açılmasını sağlar ve tertemiz bir cilt sunar.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyinde, yüz, boyun bölgesine uygulanır. Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün sabah ve akşam cilt yüzeyine uygulannır, köpürtülür ve ardından bol su ile durulanır. Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam yeterli miktarda cillde uygulanır. Not: Cilt tiplerine uygun ürün günlük yüz temizliği için idealdir. Pratik ambalajı kolay taşınabilir özellik ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
Popüler Markalar
Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
whatsapp