ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Voonka Collagen Shake Drink Mix Beyaz Üzüm Aromalı 15x 50 ml

₺499.00 ₺399.90

Marka
:
Barkod
:
8682241302154
Kategori
:

 

 • Collagen shake drink mix “voonka beauty” ailesinin inovatif kapak teknolojisine sahip, yeşil çay ekstraktı ve üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ile zenginleştirilen tip ı & ııı kollajen içeren gıda takviyesidir.Şişenin alt bölümünde kollajen, hyaluronik asit, yeşil çay ekstraktı, üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ve aroma, suda çözünmüş olarak bulunmaktadır.
 • Kapak kısmında ise c, e ve b vitaminleri yer almaktadır.Antioksidan özellikler gösteren yeşil çay ekstraktı ve resveratrol, yaşlanma karşıtı çalışmalarda araştırılan ve etkililiği gösterilen önemli bileşenlerdir.
 • C ve b vitaminlerinin ise kollajenin etkinliğinde artış sağladığını gösteren çalışmalar mevcuttur.
 • Vücutta kollajen etkinliğini arttıran c vitamini doğası gereği su ile karıştırıldıktan sonra hızlıca okside olmaya ve kollajenin yapısını bozmaya başlar. Bu nedenle de kollajen içeren ürünün tadında değişim yarattığı gibi üründen elde edilecek faydalarında azalmasına neden olur.
 • Collagen shake drink mix bu oksidasyonun önüne geçmek için en taze formu ile bulunan c, e ve b vitaminlerini kapağının içerisinde yer alan özel haznesinde barındırmaktadır.
 • Kullanıcı kapağı çevirerek özel hazne içerisindeki bileşenlerin şişenin alt bölüme geçmesini sağlayabilir ve kollajeni kendi tüketeceği sırada hazırlayarak en taze formu ile yudumlayabilir.
 • Collagen shake drink mix tekli şişesiyle de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. kapakta yer alan içeriklerin şişeye dökülmesi için kapağı saat yönünde sonuna kadar çeviriniz.Içeriklerin homojen bir şekilde karışması için kuvvetlice çalkalayınız.Sonra kapağı açarak collagen shake drink mix'inizi yudumlayabilirsiniz.
 • Genel olarak 35 yaş altı kullanıcılar için, bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek 8-12 haftalık kullanım önerilir. 35 yaş üstü kullanıcılar ise ara vermeden 8-12 hafta kullanmalıdırlar.
 • Yetişkinlerin günde 1 şişe (50ml) tüketmesi tavsiye edilir.Collagen shake drink mix aç veya tok karna tüketilebilir. beyaz üzüm aromalı
 • Içindekiler: deiyonize su, kollajen, asitlik düzenleyici: Sitrik asit, fosforik asit, yeşil çay ekstraktı, vitamin c (l-Askorbik asit), aroma verici: Beyaz üzüm, üzüm çekirdeği ekstresi, hyaluronik asit, koruyucu: Potasyum sorbat, sodyum benzoat, vitamin b3 (niasin), tatlandırıcı: Sukraloz, vitamin b5 (pantotenik asit), vitamin e (d-Alfa-Tokoferil asetat), vitamin b7 (biotin), vitamin b6 (piridoksin), vitamin b2 (riboflavin), vitamin b1 (tiamin), vitamin b9 (folik asit), vitamin b12 (kobalamin)net miktar: 50ml ürün bileşenleri tablosu aktif bileşenler 1 şişede (50 ml'de) *brd kollajen (hidrolize kollajen) 10000 mg - Yeşil çay ekstraktı(camellia sinensis, yaprak) 500 mg - Vitamin c 300 mg %375 üzüm çekirdeği ekstresi(vitis vinifera, tohum) 250 mg - Hyaluronik asit 100 mg - Vitamin b3 (niasin) 16 mg ne %100 vitamin b5 (pantotenik asit) 6 mg %100 vitamin e 6 mg ?-Te %50 biotin 2500 µg %5000 vitamin b6 (piridoksin) 1,4 mg %100 vitamin b2 (riboflavin) 1,4 mg %100 vitamin b1 (tiamin) 1,1 mg %100 folik asit 200 µg %100 vitamin b12 (kobalamin) 2,5 µg %100 *brd: Beslenme referans değeri
 •  

  Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
  Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
  Markalarımız
  Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
  whatsapp