ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.

Solgar VM 2000 Multivitamin 180 Tablet

₺691.00 ₺649.90

Marka
:
Barkod
:
033984011892
Kategori
:

Solgar VM 2000 30 Tablet Günümüzün modern dünyası bizi, fiziksel ve ruhsal stres, kirlenme, uzun çalışma saatleri, düzenli egzersiz yapamama ve düzensiz beslenme gibi etkenlerin domine ettiği bir hayat tarzı sürmeye mecbur bırakıyor. Çoğumuz bu günlük koşuşturmada, normal besin standartlarının üstünde bir besinsel katkıya ihtiyaç duyuyoruz. Solgar'ın VM 2000'i üretmiş olmasının sebebi de budur. İçinde bütün vitaminleri, mineralleri gerekli oranlarda bulunduran; ayrıca aminoasit/protein ve antioksidan bitki (herb) karışımları içeren tam bir besin kaynağıdır. Bu geliştirilmiş besin formülü bize günlük olarak optimum dozda antioksidanlar, esansiyel vitaminler ve yüksek emilime sahip aminoasitlere bağlı mineraller sağlar.

Günde bir kullanılabileceği gibi ihtiyaç duyulan durumlarda sabah-öğlen olmak üzere günde iki tablet de alınabilir. Formula VM 2000, 21. yüzyıl için hazırlanıp bugünkü yaşam tarzımız için gerekli olan ilk ve tek besinsel takviyedir.

Yüksek potansiyelli Multivitamin + Multimineral + Aminoasit/Protein karışımı + Antioksidan etkili bitkisel karışımı içerir. VM 2000, 2003 yılında ‘‘en iyi besin takviyesi'' ödülünü almıştır. Solgar VM 2000 30 Tablet

Kullanma Talimatı Günde 1-2 tablet, tercihen yemeklerden sonra. Vejetaryenler için uygundur.

Ürün Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşarak Size Daha İyi Hizmet ve Ürünler Sunmamıza Yardımcı Olun
Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.
Markalarımız
Takipte Kalın Fırsatları Kaçırmayın!
whatsapp